Nitovacie náradie
" Základné informácie "

Info  
Nezbytným prvkom pri aplikácii jednostranného nitovania, závitových spojovacých prvkov a rýchlomontážnych systémov je kvalitné nitovacie náradie. Použitie tohoto náradia umožňuje plné využitie mechanických vlastností spojovacích prvkov, časovo úsporné vykonávanie nitovacích činností a šetrí fyzickú námahu obsluhujúceho personálu.

Základné prevedenia  
Ručné nitovacie kliešte
Ponúkame širokú paletu typorozmerov a prevedení profesionálneho ručnéhonitovacieho náradia. Ponuka zahŕňa kliešte na trhacie nity, maticové a skrutkové nity, kombinované prevedenie s výmennou hlavicou a taktiež račňové nitovacie kliešte do obmedzených pracovných priestorov.
Hydropneumatické nitovacie kliešte
Ponúkame viac ako 10 modelov profesionálnych hydropneumatických klieští, pre rôzne aplikácie z oblasti jednostranného nitovania. Ponuka zahŕňa kliešte na trhacie nity, maticové a skrutkové nity, a taktiež typy na vysokopevnostné nity a rýchlomontážne spojovacie systémy.
Elektrické nitovacie kliešte
Sortiment akumulátorových nitovacích klieští pozostáva z troch modelov: 2 prevedenia na trhacie nity a 1 model na maticové nity.
Výhodou týchto prevedení je dokonalá mobilnosť obsluhy s možnosťou využitia náradia aj v miestach kde nie je možné zabezpečiť prívod stlačeného vzduchu.